Katern

Geinoord promoveert naar hoofdklasse

De heren van Geinoord 1 hebben vandaag een unieke prestatie geleverd. Het team is gepromoveerd naar de zaterdag hoofdklasse, iets dat een Nieuwegeinse voetbalclub nooit eerder lukte. De voetballers wonnen vandaag de eerder afgedwongen beslissingswedstrijd met 2-1 na verlening tegen Barendrecht. 
Sportpark Zegersloot van de voetbalclub ARC in Alphen aan de Rijn was het decor voor deze triomf. Hoofdklasser Barendrecht ging nog wel met een 1-0 voorsprong de rust in, maar in de tweede helft trokken de mannen van Geinoord de stand gelijk. Waardoor een verlening noodzakelijk was.
Geinoord trof daarin al snel doel en moest het daarna achterin proberen dicht te houden. De ploeg slaagde hierin, ondanks een ongewoon lange blessuretijd, en mag zich vanaf volgend seizoen hoofdklasser noemen. Veel foto’s op de website van SV Geinoord!


Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk